خرید(دانلود گزارش کارآموزی شرکت ساختمان «ساربتون »)

دانلود گزارش کارآموزی شرکت ساختمان «ساربتون »|1667175|ghe1723772|دانلود,گزارش کارآموزی,شرکت ساختمان (ساربتون )
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع دانلود گزارش کارآموزی شرکت ساختمان «ساربتون » می باشد.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 59 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

فهرست مطالب

مقدمه صفحه

فصل اول: کلیات پروژه

وضعیت فیزیکی پروژه 7

موقعیت ساختمان در سایت 7

کروکی سایت 7

پیشرفت کار در روش کار پیمانکار 9

انواع قراردادهای پیمانکاری 9

انواع مناقصه 9

مراحل اجرای طرح و انجام عملیات پیمانکاری 10

اصول طرح کارگاه و ساختمان 10

جدول مصالح مصرفی در انبار 10

نحوة انجام گزارش کارگاه در مورد مسئولیتها 11

گزارش روزانه 11

فصل دوم: عملیات ساختمانی

فصل سوم: ساختمان

فصل چهار: سقفهای تیرچه بلوک

فصل پنج : مصالح وجزئیات

مقدمه:

بنام خدا

دورة کارآموزی را که زیرنظر شرکت ساختمان «ساربتون» که مجری ساخت یک ساختمان مسکونی واقع در عظیمیه کرج است می گذرانم.

درطی این مدت عکسهایی از مراحل پیشرفت و ساخت این ساختمان گرفتم که در فواصل گزارشها و مطالب جایگزین شده است. اما عملاً شرکت ساختمانی ساربتون که خود کارفرمایان و سهامداران این شرکت می باشند دورة کارآموزی من را برعهده گرفته اند.

توضیح اینکه جناب آقای مهندس واحدی و مهندس آذرتاش که خود مؤسس شرکت ساربتون می باشند درواقع کارفرمای اصلی شرکت بوده و همچنین پیمانکارانی نیز بعنوان پیمانکار اصلی پروژه می باشند.

پروژه ساختمانی مسکونیA تحت نظر شرکت ساختمانی ساربتون بوده که من طی مراحل پیشرفت کار را بررسی کرده و تا به اینجا رسانده ام.


وضعیت فیزیکی پروژه:

موقعیت ساختمان در سایت:

کروکی سایت: « ساختمان مسکونی A » *

1- انبار وسایل

2- کانکس( محل اقامت ناظر)

3- آشپزخانه کارکنان

4- اتاق کارکنان

5- حصار چوبی کارگاه

6- محوطة ساختمان

7- چاه آب( جهت آب های مصرفی مصالح ساختمانی)مطالب دیگر:
دانلود مقاله برنامه ریزی استراتژیک و مدل برایسون دانلود مقاله : ويژگي هاي سازمان صنعتي خلاق و نوآوردانلود مقاله : پژوهش در عملياتکتاب در جست و جوی واقعیت مقاله برنامه ریزی اموزشیمقاله راه های گسترش روابط انسانی در مدارس مقاله تعلیم وتربیتدانلود مقاله: اساس راهبرد منابع انساني مقاله: مديريت و سرپرستي در سازمان زندانها دانلود مقاله منشاء تضاد هاي دروني انسانپیک نوروزی دوم دبستان سال 96سوالات آزمون ارشد رشته نقشه برداری سال های81 تا 94به همراه پاسخ سوالاتفایل هدیه-خود هیپنوتیزم قهوه فرانسوی پاورپوینت نقاط دیدنی و گردشگری ایران ( 20 نقطه دیدنی به همراه تصاویر شامل 90 اسلاید )مدیریت پسماند در کشورهای عضو اتحادیه اروپاقرارداد چاپ کتابمقاله ترجمه شده 30 صفحه ای تأثير مدل‌هاي PWM بر روي جريان‌هاي سكوي اتصال موتور AC و ولتاژ‌هاي محور 2013مقاله فارسی و بسیار جالب11 صفحه ای ورد نسل جدید RFID در تلفن های همراه پاورپوینت 42 صفحه با عنوان : موتورهای الکتریکی فارسیترمز خودروسلفی در شباموزش ایین نامه راهنمایی رانندگییک صدو پنجاه نکته دستور زبان فارسی+جدول افعالدانلود طرح توجیهی تولید محصولات بهداشتی و آرایشیاموزش حل مشکل مکالمه در گوشی honor 3c lite