خرید(دانلود گزارش کار آموزی رشته عمران در شرکت فنی و مهندسی گیلان مساح با موضوع ساختمان بتنی)

دانلود گزارش کار آموزی رشته عمران در شرکت فنی و مهندسی گیلان مساح با موضوع ساختمان بتنی|30015285|ghe1723772|دانلود گزارش کار آموزی رشته عمران در شرکت فنی و مهندسی گیلان مساح با موضوع ساختمان بتنی
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع دانلود گزارش کار آموزی رشته عمران در شرکت فنی و مهندسی گیلان مساح با موضوع ساختمان بتنی می باشد.

فرمت فایل: wordتعداد صفحات: 35فهرستعنوان .................. صفحهآشنایی با مکان کارآ موزی............. 6عملیات کلی ساختمان بتنی ...............6مشاهده زمین و تهیه نقشه های معماری و اجرایی ........... 7آزمایشات مکانیک خاک برای تعیین تیپ خاک و تایید کفایت خاک........... 8پی کنی و گود برداری.........9شمع کوبی (pier )...............11انواع پی ....12آرماتوربندی پی .15قالب بندی پی .......17بتن ریزی پی .........17آرماتوربندی ستون ها ... 18قالب بندی ستون ها ......... 19بتن ریزی ستون ها ........... 19آرماتور بندی تیرها ......... 20قالب بندی ستون ها ........ 21بتن ریزی تیرها .. 22اجرای دیوار برشی ............ 22آرماتور بندی دیوارهای برشی .. 23قالب بندی دیوارهای برشی ......... 24اجرای راه پله ........ 24انواع سقف ...............25نازک کاری و نما کاری......32نماکاری ....32

آشنایی کلی با مکان کارآ موزی :

مکان کارا موزی ساختمان های مسکونی120 واحده واقع در شهرستان کوچصفهان گیلان می باشد. پروژه مذکور از 6 بلوک تشکیل شده با اسکلت بتنی می باشد که 3 بلوک 6 طبقه و هر طبقه 4 واحدی و3 بلوک دیگر 4 طبقه هر طبقه 2 واحدی اجرا می شود. پی ساختمان گسترده میباشد. سیستم سازه ای ساختمان در هردو جهت قاب خمشی بدون دیوار برشی می باشد. سیستم سقف ساختمان تیرچه بلوک می باشد و پرکننده ها نیز یونولیت می باشند. تیرچه ها در داخل کارگاه ساخته می شوند .ساختمان ها از 4 طرف نما دارند(سیمان کاری به همراه کنیتکس) و درز انقطاع در مورد انها کاملا اجرا شده است(3 بلوک 6 طبقه ای ).

عملیات کلی ساختمان بتنی به ترتیب مرحله اجرا عبارتند از :مشاهده زمین و تهیه نقشه های معماری و اجراییآزمایشات مکانیک خاک برای تعیین مقاومت خاک محل و تیپ بندی خاک پی کنی و گود برداری و شمع کوبی در صورت لزوماجرای پی ساختمان( شامل مراحل ارماتوربندی و قالب بندی و بتن ریزی) اجرای ستون ها و تیرها ( شامل آرماتوربندی و قالب بندی و بتن ریزی و شمع بندی )

اجرای دیوارهای برشی ( شامل مراحل ارماتور گذاری و قالب بندی و بتن ریزی )اجرای راه پله ( شامل ارماتور بندی و قالب بندی و بتن ریزی دال بتن )اجرای انواع سقف اعم از تیرچه بلوک ، دال یکطرفه و دوطرفه ، کامپوزیت و سقف کاذب ( شامل ارماتورگذاری و قالب بندی و بتن ریزی )نازک کاری اعم از گچ و خاک و گچ کاری و...نما کاری ساختماننکته : مراحل بالا خاص ساختمان بتنی می باشد و ترتیب مراحل اجرای ساختمان فولادی مانند بالاست و تنها در موارد تیر و ستون و اجرای پله متفاوت می باشد و ان هم نه از جنبه ترتیبی بلکه از لحاظ اجرا.

مشاهده زمین و تهیه نقشه های معماری و اجرایی :اولین مرحله قبل از انجام هر کاری مشاهده موقعیت زمین از لحاظ ارتباط با ساختمان های مجاور و معابر و خیابان ها و متراژ زمین و تهیه کروکی های لازم می باشد.با توجه به نوع منطقه و همچنین نظر مالک اسکلت سازه انتخاب شده و نقشه های معماری و سازه با توجه به نظر طراح و شرایط خاک محل تهیه می شود.شاید اساسی ترین مسائلی که بر روی انتخاب نوع اسکلت ( بتنی یا فولادی بودن ) تاثیرگذار می باشد سرمایه نقدی کارفرما و شرایط جوی منطقه می باشد. البته مسایل دیگری نیز در این امر موثرند که انها نیز به دو مورد بالا برمی گردند.نکته: در تهیه نقشه ها بایستی به مساله درز انقطاع در سمت همسایه نیز توجه کرد.آزمایشات مکانیک خاک برای تعیین تیپ خاک و تایید کفایت خاک :قبل از تهیه نقشه های سازه ای بایستی نوع خاک محل مشخص شود برای این منظور ابتدا نمونه هایی از خاک گرفته می شود و آزمایشات مکانیک خاک بر روی ان انجام می گیرد اگر مقاومت خاک در حد مطلوب بود که پی ساختمان را بر روی همان بستر خاک بنا می کنیم در غیر این صورت باید از لایه های پایین تر توسط گمانه زنی نمونه برداری کرد تا به خاک مطلوب برسیم .مطالب دیگر:
📝ادبیات تحقیق و سوابق تحقیقاتی استراتژیها و نظریه های بازاریابی رابطه مند📝ادببات نظری اختلال یادگیری خواندن📝ادببات نظری اعتیاد به مواد مخدر📝ادببات نظری بهزیستی روانشناختی📝ادبیات نظری پژوهش و پیشینه تعاریف، اهمیت و مدلهای مدیریت دانش📝ادببات نظری تحریم ها، تحریم های اقتصادی و سیاسی، تحریم های منشوری، تحریم های سازمان ملل📝مقاله گرافیک و چاپ پوستر در سینمای ایران‌📝تحقیق در مورد معماری سه بعدی 22ص📝تحقیق گذری بر مشق های پنهان در کاخ عالی قاپوی اصفهان📝تحقیق گذری بر ساخت تار و سه تار 42 ص📝تحقیق درمورد کمال الملک 37 صفحه📝ادببات نظری تحققی حقوق شهروندی امام📝تحقیق کرسی بندی در خوشنویسی📝ادبیات نظری تحقیق و اهمیت مولفه های بهزیستی ذهنی📝پاورپوینت محوطه سازی و فرش کف در 56 اسلاید کاملا قابل ویرایش به طور کامل همراه تصاویر‬‎📝ادبیات نظری تحقیق تحلیل نهاد توبه در حقوق بشر اسلامی و فقه جزایی📝تحقیق کاشی کاری معبد سلطانیه📝تحقیق در مورد کاریکاتور 20 ص📝تحقیق با موضوع پنبه📝اندازه گیری یون کروم (III) در پساب رنگی📝طبقه بندی ماشینهای بافندگی📝توسعه تکنولوژی هوشمند برای منسوجات و پوشاک📝منسوجات هوشمند توسعه تکنولوژی فرآوری TSC در نساجی📝پردازش زیستی برای پوشاک و منسوجات هوشمند📝تاثیر و تدابیر خطی در طراحی لباس