خرید(پاورپوینت تاثیر پوشش گیاهی در صرفه جویی انرژی ساختمان)

پاورپوینت تاثیر پوشش گیاهی در صرفه جویی انرژی ساختمان|32019724|ghe1723772|دانلود پاورپوینت تاثیر پوشش گیاهی در صرفه جویی انرژی ساختمان,تاثیر پوشش گیاهی در صرفه جویی انرژی ساختمان,پاورپوینت معماری,کاهش مصرف انرژی در تابستان,مصرف انرژی در زمستان,طراحى بادشکنهاى گياهى,پاورپوینت صرفه جویی انرژی در ساختمان با پوشش گیاهی
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت تاثیر پوشش گیاهی در صرفه جویی انرژی ساختمان می باشد.توضیحات:

فایل پاورپوینت بررسی تاثير پوشش گياهى در صرفه جوئى مصرف انرژى ساختمان ها ، در حجم 26 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.


بخشی از متن:


استفاده از گیاهان مناسب در مکان فراخور یکی از اقتصادی ترین و ارزان ترین روشهای تنظیم شرایط محیطی و کاهش مصرف انرژی در ساختمان به شمار می رود. در واقع از این طریق نه تنها می توان از اثرات زیانبخش تابش شدید خورشید بر ساختمان در تابستان جلوگیری نمود، بلکه از سوز و سرمای شدید باد زمستانی نیز در امان بود. کاربرد این روش برای اقلیمهای بسیارسرد و همچنین برای اقلیمهای بسیار گرم و همین طور معتدل کاملاً مناسب و مطلوب می باشد.
آماروارقام نشان می دهدکه تقریباً 50 % انرژیهای خانگی صرف سرمایش وگرمایش می شود.
مطالعات وسیعی که در این خصوص صورت پذیرفته نشان می دهد که استفاده از پوشش گیاهی مناسب تا 25 % کاهش مصارف خانگی را به دنبال خواهد داشت. کاشت حتی 3 درخت در یک مکان صحیح می تواندکاهش قابل توجهی درمبالغ هزینه های مصارف انرژی خانگی را به دنبال داشته باشد.
یک طرح پوشش گیاهی خوب می تواند مزایای زیر را به دنبال داشته باشد:

• کاهش مصرف انرژی در تابستان و زمستان

• محافظت بنا در برابر بادهای سرد زمستانی و تابش شدید آفتاب تابستانی

• کاهش مصرف آب و سوخت در نگهداری فضای سبز

• کمک به کنترل آلودگی صوتی و آلودگی هوا
این بحث را به طور کلی می توان در دو بخش مورد مطالعه قرارداد:

1- کاهش مصرف انرژی در تابستان

2- کاهش مصرف انرژی در زمستان

فهرست مطالب ارائه شده به شرح زیر می باشد:
مقدمه
کاهش مصرف انرژی در تابستان
کاهش مصرف انرژی در زمستان
نکات طراحى بادشکنهاى گياهى
جمع بندی
منابع

این فایل با فرمت پاورپوینت در 26اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول

فایل Word کاربرد انرژي خورشيدي در ساختمان ها(7صفحه)مطالب دیگر:
📎پاورپوینت تصاویر وصله میلگرد به دو روش فورجینگ و کوپلینگ📎پاورپوينت سمينار آموزشی E.R.P📎دانلود پاورپوینت گیاه سیر 📎دانلود پاورپوینت گود برداری و سازه های نگهبان 📎دانلود پاورپوینت شیوه های برقراری ارتباط با نوجوانان📎دانلود پاورپوینت مدیریت زنجیره تامین پایدار 📎دانلود پاورپوینت آشنایی با وبسایت Sciencedirect📎دانلود پاورپوینت معماری کاخ های پهلوی📎دانلود پاورپوینت مدیریت انگیزش در سازمان ها و اهمیت آن در جهت ارتقای بهره وری📎دانلود پاورپوینت اصول و مفاهیم مدیریت کیفیت📎دانلود پاورپوینت ACLS📎پاورپوينت سیب زمینی گیاهشناسی📎پاورپوينت سیستم اسکادا و کاربرد آن📎پاورپوینت سلامت الکترونیک📎پاورپوینت آشنایی با کریم خان زند📎پاورپوینت قوانین و مقررات بورس📎پاورپوینت آموزش استفاده از انواع چرخ دنده📎پاورپوينت حقوق و دستمزد و محاسبه پاداش بر اساس مبناهای مختلف📎پاورپوينت سیستم عامل 43 اسلاید📎دانلود پاورپوینت راهنمای نگارش گزارش مروری📎پاورپوینت عملکرد و مدیریت صدور پروانه ها در صنایع کشاورزی📎دانلود پاورپوینت تحول در سازمانها📎پاورپوینت گیاه زيره سبز📎پاورپوینت کتاب اصول آموزش هندبال 2 از علی رضا شهسوار 📎پاورپوینت اصول اولیه دلفی